IONIC QUATTRO 'S'
Solidny system na żądanie - Quattro ™ jest najlepszym systemem wykorzystywanym do mycia okien, paneli słonecznych, oraz wszystkich twardych powierzchni zmywalnych do czyszczenia na zewnątrz. Wytrzymała i zwarta konstrukcja oraz łatwość obsługi sprawia, że QuattRO jest najlepszym rozwiązaniem do pracy w miejscach gdzie jest dostęp do sieci wodociągowej i elektrycznej (Generator prądotwórczy może być również używany). Dzięki kompaktowym wymiarom system myjący Quattro™ może zostać przetransportowany w każde trudno dostępne miejsce w budynku, jak dach, dziedziniec czy balkon. System QuattRO skonfigurowany z krótkimi kijami teleskopowymi idealnie spisuje się przy na wysokich budynkach podczas mycia z podestów dźwigowych jak i przy wykorzystaniu technik alpinistycznych dla zwiększenia wydajności i rentowności usługi. Jednocześnie system Quattro™- jest dostępny w trzech konfiguracjach. Standard Quattro pracuje na ciśnieniu wody dostarczonej z sieci wodociągowej, jest odpowiedni dla jednego operatora do korzystania na niższych poziomach.

Quattro ™ Electric - wykorzystuje wydajną pompę 240V, aby zwiększyć ciśnienie wody na filtrach i dostarczyć ultra czystą wodę na wysokość 24 metrów dla jednego kija, lub niższych wysokościach dla dwóch operatorów. System Quattro jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc, w których jest dostęp do źródła wody i energii elektrycznej. System Quattro jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc, w których jest dostęp do źródła wody i energii elektrycznej. Ponieważ Quattro jest w stanie zapewnić duża produkcję ultra czystej wody do czyszczenia bezpośrednio przez połączenie wody wodociągowej, dzięki temu szczególnie system nadaje się do stosowania na budynkach komercyjnych.

QuattrRO jest najczęściej stosowany z poziomie gruntu wraz z długimi kijami teleskopowymi lub może być zainstalowana na podeście wiszącym z możliwością pracy dwóch operatorów. QuattRO jest również idealny dla prac przy wykorzystaniu technik alpinistycznych, gdzie czysta woda jest dostarczana z dachu. Wbudowana pompa z silnikiem 240V dla zwiększania ciśnienia wody na układzie filtracyjnym pozwala znacznie poprawia szybkość produkcji czystej wody i dostarcza ją do kija na wysokość 24 metrów. Zwiększenie ciśnienia wlotowego do filtrów może umożliwić wypełnienie do trzech razy szybciej niż sam ciśnienie z kranu.

4 STOPNIOWY UKŁAD FILTRACYJNY


WĘGIEL AKTYWNY Skuteczny w usuwaniu chloru, osadów i lotnych związków organicznych (VOC)z wody. Chroni membranę odwróconej osmozy przed uszkodzeniem.

ODWRÓCONA OSMOZA Zaawansowany proces oczyszczania wody, gdzie woda pod wysokim ciśnieniem kierowana jest przez membranę półprzepuszczalną. Bardzo skuteczna i ekonomiczna membrana RO oczyszcza wodę do 98% rozpuszczonych substancji stałych.

FILTRACJA 5 MIKRONOWA Filtr 5 mikronowy usuwa cząsteczki stałe większe niż 0,005 mm wielkości. Zapewnia wydajność membrany RO.

DE-JONIZACJA Specjalne żywice jonowymienna mogąca usunąć pozostałe rozpuszczone zanieczyszczenia, aby doprowadzić wodę do 0 ppm.
Ponieważ Quattro jest w stanie zapewnić duża produkcję ultra czystej wody do czyszczenia bezpośrednio przez połączenie wody wodociągowej, dzięki temu szczególnie system nadaje się do stosowania na budynkach komercyjnych. QuattrRO jest najczęściej stosowany z poziomie gruntu wraz z długimi kijami teleskopowymi lub może być zainstalowana na podeście wiszącym z możliwością pracy dwóch operatorów. QuattRO jest również idealny dla prac przy wykorzystaniu technik alpinistycznych, gdzie czysta woda jest dostarczana z dachu.

QuattRO™ Specyfikacja
• 4-stopniowy układ filtracyjny:
⋅ Filtr Węgiel aktywny - Usuwa chlor, chroni membrany RO.
⋅ Filtr 5 mikrony - Usuwa zanieczyszczenia większe niż 5 mikronów
⋅ Filtr RO - Mechaniczny filtr do wody, odrzuca do 98% pozostałych zanieczyszczeń.
⋅ Filtr DI Oczyszcza wodę do demineralizowanej 0ppm

• Wydajną pompę 240V
• Automatyczna ochrona przed zatarciem pompy
• Manometr ciśnieniowy
• Wysokie ciśnienie na obudowie filtrów ze stali nierdzewnej dla zwiększenia ciśnienia na membranie RO i szybszej produkcji wody demineralizowanej.